Шліфмашина кутова - GA-12S (125мм 1200W) (HAISSER)
1 795 ₴
- В наявності
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Штрих код: 6990001256381. Напруга: 230 В/50 Гц. Потужність: 1200 Вт. Вага: 2.3 кг. Тип живлення: Мережа. Додатково: Посадковий діаметр диска : 22,23 мм Діаметр шпинделя : М14Довжина шпинделя : 18,5 мм Ступінь захисту : IP20. Виробник: Haisser. Країна походження: Китай. Гарантія: 3 роки. Кількість оборотів: 4000-11000. Довжина кабеля: 3 м. Ключові особливості: Двигун з мідною обмоткоюВугільна щітка зовні, легко замінити вугільну щіткуВисока потужність та продуктивністьКабель 3 м з липучкоюРегулювання кол-ва обертів. Діаметр диска: 125 мм. Регулювання оборотів: Так.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HAISSER |
| Вага | 2.3 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія, міс | 3 роки |
| Гарантія | 3 роки |
| Довжина кабеля | 3 м |
| Додатково | Посадковий діаметр диска : 22,23 мм Діаметр шпинделя : М14Довжина шпинделя : 18,5 мм Ступінь захисту : IP20 |
| Діаметр диска | 125 мм мм |
| Ключові особливості | Двигун з мідною обмоткоюВугільна щітка зовні, легко замінити вугільну щіткуВисока потужність та продуктивністьКабель 3 м з липучкоюРегулювання кол-ва обертів |
| Країна походження | Китай |
| Кількість оборотів | 4000-11000 |
| Напруга | 230 В/50 Гц |
| Потужність | 1200 Вт кВт |
| Регулювання оборотів | Да |
| Тип живлення | Мережа |
| Штрих код | 6990001256381 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 795 ₴


