Комплектація: - Шліфмашина кутова- Торцевий ключ- Додаткова рукоятка- Опорна шайба- Затискна гайка- Захисний кожух- Інструкція по застосуванню- Гарантійний талон. Штрих код: 0088381068130. Напруга: 220В. Потужність: 2200 Вт. Вага: 5.8. Тип живлення: Мережа. Додатково: - Подвійна захисна ізоляція. Виробник: Makita. Країна походження: Японія. Гарантія: 3 роки. Кількість оборотів: 6600 об/хв. Довжина кабеля: 2.5 м. Габарити: 473х249х140 мм. Діаметр диска: 230 мм. Блокування кнопки увімкнення: Так. Вібрація: 5.5 м/с². Регулювання оборотів: Ні. Різьблення на шпинделі: M14х2.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Вага | 5.8 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Блокування кнопки увімкнення | Да |
| Вібрація | 5.5 м/с2 |
| Габарити | 473х249х140 мм |
| Гарантія, міс | 3 роки |
| Гарантія | 3 роки |
| Довжина кабеля | 2.5 м |
| Додатково | - Подвійна захисна ізоляція |
| Діаметр диска | 230 мм мм |
| Комплектація | - Шліфмашина кутова- Торцевий ключ- Додаткова рукоятка- Опорна шайба- Затискна гайка- Захисний кожух- Інструкція по застосуванню- Гарантійний талон |
| Країна походження | Японія |
| Кількість оборотів | 6600 об/хв |
| Напруга | 220 В |
| Потужність | 2200 Вт кВт |
| Регулювання оборотів | Немає |
| Різьблення на шпинделі | M14х2 |
| Тип живлення | Мережа |
| Штрих код | 0088381068130 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 284 ₴


