Шліфмашина кутова - КШМ 72-125 (710Вт, 125мм) (СТАЛЬ)
1 090 ₴
- В наявності
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплектація: Додатковий комплект вугільних щітокШвидкосімейний захисний кожухЗатискний ключБічна ручка. Штрих код: 6922021078537. Напруга: 220-230 В. Потужність: 710 Вт. Вага: 2.1 кг. Тип живлення: Мережа. Додатково: Броньований роторЯкісна фіксація статора обмотки. Виробник: Сталь. Гарантія: 3 роки. Кількість оборотів: 12 000 об/хв. Діаметр диска: 125 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Сталь |
| Вага | 2.1 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія, міс | 3 роки |
| Гарантія | 3 роки |
| Додатково | Броньований роторЯкісна фіксація статора обмотки |
| Діаметр диска | 125 мм мм |
| Комплектація | Додатковий комплект вугільних щітокШвидкосімейний захисний кожухЗатискний ключБічна ручка |
| Кількість оборотів | 12 000 об/хв |
| Напруга | 220-230 В |
| Потужність | 710 Вт кВт |
| Тип живлення | Мережа |
| Штрих код | 6922021078537 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 090 ₴


