Шліфмашина кутова - КШМ 111-125РД (1200Вт, 125мм) (СТАЛЬ)
1 701 ₴
- В наявності
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Штрих код: 2000963299174. Потужність: 850 Вт. Вага: 2.14 кг. Тип живлення: Мережа. Виробник: Сталь. Країна походження: Китай. Гарантія: 1 рік. Кількість оборотів: 12000 об/хв. Діаметр диска: 125 мм. Регулювання оборотів: Ні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Сталь |
| Вага | 2.14 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія, міс | 1 рік |
| Гарантія | 1 рік |
| Діаметр диска | 125 мм мм |
| Країна походження | Китай |
| Кількість оборотів | 12000 об/хв |
| Потужність | 850 Вт кВт |
| Регулювання оборотів | Немає |
| Тип живлення | Мережа |
| Штрих код | 2000963299174 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 701 ₴


