Шліфмашина кутова - КШМ 10-125 (1000Вт, 125мм) (СТАЛЬ)
1 414 ₴
- В наявності
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Штрих код: 6902019101287. Потужність: 1000 Вт. Вага: 1.95 кг. Тип живлення: Мережа. Виробник: Сталь. Країна походження: Китай. Гарантія: 1 рік. Кількість оборотів: 11000 об/хв. Діаметр диска: 125 мм. Різьблення на шпинделі: M14.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Сталь |
| Вага | 1.95 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія, міс | 1 рік |
| Гарантія | 1 рік |
| Діаметр диска | 125 мм мм |
| Країна походження | Китай |
| Кількість оборотів | 11000 об/хв |
| Потужність | 1000 Вт кВт |
| Різьблення на шпинделі | M14 |
| Тип живлення | Мережа |
| Штрих код | 6902019101287 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 414 ₴


