Шліфмашина кутова - КШМ 15-181 (1500Вт, 180мм) (СТАЛЬ)
2 182 ₴
- В наявності
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплектація: болгарка Сталь КШМ 15-181;захисний кожух;бічна ручка;ключ для фіксації диска;посібник з експлуатації;картонна упаковка.. Штрих код: 6902020151806. Напруга: 220 В. Підсвічування: Ні. Потужність: 1500 Вт. Вага: 3.5 кг. Тип живлення: Мережа. Виробник: Сталь. Країна походження: Китай. Гарантія: 1 рік. Кількість оборотів: 8500 об/хв. Діаметр диска: 180 мм. Блокування кнопки увімкнення: Так. Регулювання оборотів: Ні. Різьблення на шпинделі: M14.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Сталь |
| Вага | 3.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Блокування кнопки увімкнення | Да |
| Гарантія, міс | 1 рік |
| Гарантія | 1 рік |
| Діаметр диска | 180 мм мм |
| Комплектація | болгарка Сталь КШМ 15-181;захисний кожух;бічна ручка;ключ для фіксації диска;посібник з експлуатації;картонна упаковка. |
| Країна походження | Китай |
| Кількість оборотів | 8500 об/хв |
| Напруга | 220 В |
| Потужність | 1500 Вт кВт |
| Підсвітка | Немає |
| Регулювання оборотів | Немає |
| Різьблення на шпинделі | M14 |
| Тип живлення | Мережа |
| Штрих код | 6902020151806 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 182 ₴


