Багатофункціональний інструмент з набором - MG 17218 (FORTE)
1 843 ₴
- В наявності
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплектація: Багатофункціональний інструментНабір насадок (218 шт.). Штрих код: 6902014172183. Потужність: 170 Вт. Вага: 2.25 кг. Виробник: Forte. Країна походження: Китай. Гарантія: 3 роки. Кількість оборотів: 10000 - 32000 об/хв. Діаметр патрона: 2.0 – 3.2 мм. Напруга мережі: 220В. Регулювання швидкості: Так. Кількість насадок: 218.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Вага | 2.25 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія, міс | 3 роки |
| Гарантія | 3 роки |
| Діаметр патрона | 2.0 – 3.2 мм |
| Комплектація | Багатофункціональний інструментНабір насадок (218 шт.) |
| Країна походження | Китай |
| Кількість насадок | 218 |
| Кількість оборотів | 10000 - 32000 об/хв |
| Напруга мережі | 220 В |
| Потужність | 170 Вт кВт |
| Регулювання швидкості | Да |
| Штрих код | 6902014172183 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 843 ₴


