(64022) Плиткоріз монорейковий 1200 мм в Industry HAISSER
7 450 ₴
- В наявності
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Штрих код: 6914466083252. Призначення: Для різання всіх видів плит. Додатково: - у 3 рази більше ресурс роботи - 10 вбудованих кулькових підшипників. Довжина різу: 1200 мм. Виробник: Haisser. Гарантія: Повернення / обмін 14 днів. Тип: Ручний. Країна виробник: Китай. Різальний елемент: Карбід-вольфрамовий 22х6х6 мм з титановим покриттям. Глибина різу: 16 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | HAISSER |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія, міс | Повернення / обмін 14 днів |
| Гарантія | Повернення / обмін 14 днів |
| Глибина різу | 16 мм |
| Довжина різу | 1200 мм |
| Додатково | - у 3 рази більше ресурс роботи - 10 вбудованих кулькових підшипників |
| Призначення | Для різання всіх видів плит |
| Різальний елемент | Карбід-вольфрамовий 22х6х6 мм з титановим покриттям |
| Тип | Ручний |
| Штрих код | 6914466083252 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 450 ₴


