(64010) Плиткоріз на підшипниках - ТС-06, 600 мм (СТАЛЬ)
1 720 ₴
- В наявності
- Код: 20638296
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Штрих код: 6914466640103. Вага: 1.61 кг. Призначення: Для керамічної та кахельної плитки. Тип биты: Тип:. Призначення: Для керамической и кафельной плитки. Додатково: Тривалий термін експлуатації. За рахунок використання підшипника переміщення рукоятки легше та точніше. Наявність шкали.. Довжина різу: 600мм. Длина диаганального реза: 420мм. Максимальная толщина плитки: 14мм. Виробник: Сталь. Країна походження: Китай. Тип: Ручний. Довжина: 600 мм. Ріжучий елемент: 22х6х2 мм. Глибина різу: 14 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Сталь |
| Вага | 1.61 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота, мм | 135 |
| Гарантія, міс | 14 днів |
| Глибина різу | 14 мм |
| Довжина діаганального різання | 420 мм |
| Довжина: | 600 мм мм |
| Довжина різу | 600 мм |
| Довжина, мм | 800 |
| Додатково | Тривалий термін експлуатації. За рахунок використання підшипника переміщення рукоятки легше та точніше. Наявність шкали. |
| Країна походження | Китай |
| Максимальна товщина плитки | 14 мм |
| Призначення | Для керамічної та кахельної плитки |
| Різальний елемент | 22х6х2 мм |
| Тип | Ручний |
| Тип біти | Тип: |
| Ширина, мм | 190 |
| Штрих код | 6914466640103 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 720 ₴


