(37174) Терка пластикова 140х280мм гумова губка помаранчева 9мм СТАЛЬ
252 ₴
- В наявності
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тип інструменту: Терка. Матеріал корпуса: Пластик. Виробник: Сталь. Довжина: 280 мм. Країна виробник: Польща. Матеріал основи: Гума (губка).
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Сталь |
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал | Гума |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 280 мм мм |
| Довжина, мм | 280 мм |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Матеріал основи | Гума (губка) |
| Тип інструмента | Терка |
| Ширина, мм | 140 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 252 ₴


