Штрих код: 6914466885306. Тип інструменту: Кутник. Длина кабеля электропитания, м: 400мм. Матеріал виготовлення: Алюміній. Додатково: Стійке до зношування кріплення на заклепкахДвостороння шкала з насічкамиОтвір для підвісу. Виробник: Сталь. Країна походження: Китай. Гарантія: Повернення/обмін 14 днів. Довжина: 400 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Сталь |
| Матеріал | Сталь |
| Габарити | |
| Довжина | 400 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота, мм | 12 |
| Гарантія, міс | 14 днів |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Довжина кабелю електроживлення, м | 400 мм |
| Довжина, мм | 405 |
| Додатково | Стійке до зношування кріплення на заклепкахДвостороння шкала з насічкамиОтвір для підвісу |
| Країна походження | Китай |
| Матеріал виготовлення | Алюміній |
| Тип інструмента | Кутник |
| Ширина, мм | 40 мм |
| Штрих код | 6914466885306 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 310 ₴


