(26034) Рівень спиртовий 1500мм, профіль 1,8мм Сталь
875 ₴
- В наявності
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Штрих код: 6914466260349. Тип інструменту: Рівень спиртовий. Длина кабеля электропитания, м: 1500мм. Наличие магнита: Нет. Матеріал виготовлення: Алюміній. Количество капсул: 3. Додатково: 2 глазка 45 °, 90 °1 поворотний 360°Профіль 1.8 ммПодвійна фрезерування. Виробник: Сталь. Країна походження: Китай. Гарантія: Повернення/обмін 14 днів. Довжина: 1500 мм. Кількість капсул рівня: 3. Точність виміру: 0.5 мм/м. Кількість отворів для захоплення: 2.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Сталь |
| Матеріал | Алюміній |
| Габарити | |
| Довжина | 1500 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота, мм | 23 |
| Гарантія, міс | 14 днів |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Довжина кабелю електроживлення, м | 1500 мм |
| Довжина, мм | 1 500 |
| Додатково | 2 глазка 45 °, 90 °1 поворотний 360°Профіль 1.8 ммПодвійна фрезерування |
| Кількість капсул | 3 |
| Країна походження | Китай |
| Кількість капсул рівня | 3 |
| Кількість отворів для захоплення | 2 |
| Матеріал виготовлення | Алюміній |
| Наявність магніту | Немає |
| Тип інструмента | Рівень спиртовий |
| Точність виміру | 0.5 мм/м |
| Ширина, мм | 59 |
| Штрих код | 6914466260349 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 875 ₴


