Штрих код: 6914466401148. Вага: Вага : 0.300 кг. Тип биты: По дереву. Матеріал ручки: Дерево. Довжина полотна: 300мм. Шаг зубьев: 5TPI. Тип заточки: 2D. Закалка зубьев: Нет. Матеріал обробки: Дерево. Виробник: Сталь. Країна походження: Китай. Гарантія: Повернення/обмін 14 днів. Тип: Ножівка по дереву. Довжина полотна пили: 300 мм. Розмір зубів: 5 tpi 2d. Матеріал полотна: Сталь.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Сталь |
| Матеріал ручки | дерево |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | Вага : 0.300 кг кг |
| Висота, мм | 20 |
| Гарантія, міс | 14 днів |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Довжина полотна | 300 мм |
| Довжина полотна пили | 300 мм |
| Довжина, мм | 450 |
| Загартування зубців | Немає |
| Країна походження | Китай |
| Матеріал обробки | Дерево |
| Матеріал полотна | Сталь |
| Розмір зубів | 5 tpi 2d |
| Тип | Ножівка для дерева |
| Тип біти | Для дерева |
| Тип заточування | 2D |
| Крок зубців | 5TPI |
| Ширина, мм | 80 |
| Штрих код | 6914466401148 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 104 ₴


