(41004) Ножиці по металу CR-V 300мм прямі Cталь
343 ₴
- В наявності
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Штрих код: 6914466411048. Призначення: Для обрізки як сухих, так і для обрізки живих гілок та чагарників.. Матеріал рукоятки: Пластик із гумовими вставками. Призначення: Для обрезки как сухих, так и для обрезки живых веток и кустарников.. Додатково: Двокомпонентна ручкаТвердість 60 - 62 HRC. Матеріал обробки: Метал. Виробник: Сталь. Країна походження: Китай. Гарантія: Повернення/обмін 14 днів. Довжина: 300 мм. Тип ножиць: Ручні. Товщина різу: 1.2 мм. Матеріал країв: Хром-ванадієва сталь. Різ: Прямий.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія, міс | Повернення/обмін 14 днів |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Довжина: | 300 мм мм |
| Довжина, мм | 300 мм |
| Додатково | Двокомпонентна ручкаТвердість 60 - 62 HRC |
| Країна походження | Китай |
| Матеріал країв | Хром-ванадієва сталь |
| Матеріал обробки | Метал |
| Матеріал ручки | Пластик із гумовими вставками |
| Призначення | Для обрізання як сухих, так і для обрізання живих гілок і чагарників. |
| Різ | Прямий |
| Тип ножиць | Ручні |
| Товщина різу | 1.2 мм |
| Штрих код | 6914466411048 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 343 ₴


