(47146) Струбцина швидкозатискна 60х300 мм HAISSER
544 ₴
- В наявності
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Матеріал виготовлення: Сталь. Виробник: Haisser. Країна походження: Китай. Гарантія: Повернення/обмін 14 днів. Тип: Швидкозатискна. Довжина: 300 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HAISSER |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія, міс | Повернення/обмін 14 днів |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Довжина: | 300 мм мм |
| Довжина, мм | 300 мм |
| Країна походження | Китай |
| Матеріал виготовлення | Сталь |
| Тип | Швидкозатискна |
| Ширина, мм | 60 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 544 ₴


