(41088) Ключ розвідний 200 мм двокомпонентна рукоятка СВІТЯЗЬ
249 ₴
- В наявності
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Штрих код: 6914466803898. Матеріал рукоятки: ПВХ. Виробник: Світязь. Країна походження: Китай. Довжина: 200 мм. Матеріал інструменту: Інструментальна сталь. Тип ключа: Розвідний. Розведення губок: 25 мм. Зберігання на гачку: Ні. Тріскання: Ні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Світязь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 200 мм мм |
| Довжина, мм | 200 мм |
| Зберігання на гачку | Немає |
| Країна походження | Китай |
| Матеріал ручки | ПВХ |
| Матеріал інструмента | Інструментальна сталь |
| Розведення губок | 25 мм |
| Тип ключа | Розвідний |
| Тріскання | Немає |
| Штрих код | 6914466803898 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 249 ₴


