Штрих код: 6914466440192. Вага: 1.2 кг. Вес без подставки: 1200г. Матеріал рукоятки: Дерево. Матеріал ручки: Дерево. Загальна довжина: 700 мм. Виробник: Сталь. Країна походження: Китай. Гарантія: Повернення/обмін 14 днів. Тип: Сокира. Матеріал ударної частини: Сталь. Довжина ручки: 570 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Сталь |
| Вага | 1.2 кг |
| Матеріал ручки | дерево |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (без підставки) | 1200г |
| Висота, мм | 32 |
| Гарантія, міс | 14 днів |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Довжина ручки | 570 мм |
| Довжина, мм | 750 |
| Загальна довжина | 700 мм мм |
| Країна походження | Китай |
| Матеріал ударної частини | Сталь |
| Тип | Сокира |
| Ширина, мм | 183 |
| Штрих код | 6914466440192 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 690 ₴


