(44036) Сокира-колун 2000г ручка із скловолокна Сталь
1 024 ₴
- В наявності
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Штрих код: 6914466440369. Вага: 2 кг. Вес без подставки: 2000г. Матеріал рукоятки: Стекловолокно. Матеріал ручки: Фіберглас. Додатково: Довжина робочої частини : 90 мм. Загальна довжина: 890 мм. Виробник: Сталь. Країна походження: Китай. Гарантія: Повернення/обмін 14 днів. Тип: Сокира. Матеріал ударної частини: Сталь.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Сталь |
| Вага | 2 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (без підставки) | 2000г |
| Висота, мм | 65 |
| Гарантія, міс | 14 днів |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Довжина, мм | 890 |
| Додатково | Довжина робочої частини : 90 мм |
| Загальна довжина | 890 мм мм |
| Країна походження | Китай |
| Матеріал ручки | Скловолокно |
| Матеріал ручки | Фіберглас |
| Матеріал ударної частини | Сталь |
| Тип | Сокира |
| Ширина, мм | 192 |
| Штрих код | 6914466440369 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 024 ₴


