(70063) Ключ балонний Г-подібний 21 x 360 мм СТАЛЬ
103 ₴
- В наявності
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Штрих код: 8904466700639. Посадковий розмір: 21 мм. Виробник: Сталь. Країна походження: Індія. Довжина: 360 мм. Матеріал інструменту: Сталь. Тип ключа: Балонний.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 360 мм мм |
| Довжина, мм | 360 мм |
| Країна походження | Індія |
| Матеріал інструмента | Сталь |
| Посадковий розмір | 21 мм |
| Тип ключа | балонний |
| Штрих код | 8904466700639 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 103 ₴


