(64050) Пістолет заклепувальний ручний посилений, 215 мм HAISSER
557 ₴
- В наявності
- Код: 64050
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Описание характеристики: професійна серія. Призначення: Для надійного з`єднання різних деталей. Матеріал виготовлення: Нержавіюча сталь. Додатково: Посилена конструкція. Діаметр заклепок: 2..4, 3.2, 4.0, 4.8.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HAISSER |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота, мм | 35 мм |
| Гарантія, міс | 14 днів |
| Довжина, мм | 216 мм |
| Додатково | Посилена конструкція |
| Діаметр заклепок | 2..4, 3.2, 4.0, 4.8 |
| Матеріал виготовлення | Неіржавка сталь |
| Опис характеристики | професійна серія |
| Призначення | Для надійного з`єднання різних деталей |
| Ширина, мм | 140 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 557 ₴


