(64002) Пістолет заклепувальний ручний посилений - HR-03, 360°290 мм (СТАЛЬ)
429 ₴
- В наявності
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Штрих код: 6914466640028. Вага: Вага : 0.687 кг. Призначення: Для надійного з'єднання різних деталей. Застосування: Для надежного соединения различных деталей. Призначення: Для надежного соединения различных деталей. Материал изготовление: Нержавеющая сталь. Додатково: Фіксуюча скобаНаявність 4-х змінних головокПоворотний механізм на 0°-360°Збільшено термін служби. Виробник: Сталь. Країна походження: Китай. Довжина: 280 мм. Діаметр заклепок: 2.4; 3.2; 4.0; 4.8 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | Вага : 0.687 кг кг |
| Висота, мм | 285 |
| Гарантія, міс | 14 днів |
| Довжина: | 280 мм мм |
| Довжина, мм | 100 |
| Додатково | Фіксуюча скобаНаявність 4-х змінних головокПоворотний механізм на 0°-360°Збільшено термін служби |
| Діаметр заклепок | 2.4; 3.2; 4.0; 4.8 мм |
| Застосування | Для надійного з'єднання різних деталей |
| Країна походження | Китай |
| Матеріал виготовлення | Неіржавка сталь |
| Призначення | Для надійного з'єднання різних деталей |
| Ширина, мм | 25 |
| Штрих код | 6914466640028 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 429 ₴


