(81032) Секатор садовий 210мм ручки нейлон і фіберглас, тефлон HAISSER
589 ₴
- В наявності
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Штрих код: 4714466075231. Призначення: Для обрізки як сухих, так і для обрізки живих гілок та чагарників.. Матеріал рукоятки: Нейлон та фібергласс. Призначення: Для обрезки как сухих, так и для обрезки живых веток и кустарников.. Матеріал обробки: Дерево. Виробник: Haisser. Країна походження: Тайвань. Гарантія: Повернення/обмін 14 днів. Довжина: 210 мм. Тип ножиць: Ручні. Товщина різу: до 20 мм. Матеріал країв: Сталь. Різ: Під кутом 45 °.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HAISSER |
| Матеріал рукоятки | Нейлон |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія, міс | Повернення/обмін 14 днів |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Довжина: | 210 мм мм |
| Довжина, мм | 210 мм |
| Країна походження | Тайвань |
| Матеріал країв | Сталь |
| Матеріал обробки | Дерево |
| Матеріал ручки | Нейлон та фібергласс |
| Призначення | Для обрізання як сухих, так і для обрізання живих гілок і чагарників. |
| Різ | Під кутом 45 ° |
| Тип ножиць | Ручні |
| Товщина різу | до 20 мм |
| Штрих код | 4714466075231 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 589 ₴


