Штрих код: 6914466169857. Призначення: Щеплювальний. Матеріал рукоятки: Пластик. Призначення: Прививочный. Матеріал обробки: Дерево. Виробник: Сталь. Країна походження: Китай. Гарантія: Повернення/обмін 14 днів. Довжина: 215 мм. Тип ножиць: Ручні. Товщина різу: 10 мм. Матеріал країв: Сталь. Різ: Під кутом 45 °.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Сталь |
| Матеріал рукоятки | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія, міс | Повернення/обмін 14 днів |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Довжина: | 215 мм мм |
| Довжина, мм | 215 мм |
| Країна походження | Китай |
| Матеріал країв | Сталь |
| Матеріал обробки | Дерево |
| Призначення | Привабливий |
| Різ | Під кутом 45 ° |
| Тип ножиць | Ручні |
| Товщина різу | 10 мм |
| Штрих код | 6914466169857 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 434 ₴


