Електростанція бензинова (1 Ф) - FG6500 (5кВт) (ФОРТЕ)
22 800 ₴
- В наявності
- Код: 20310833
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Штрих код: 6905890222225. Рівень шуму: 74 дБ. Охолодження: Повітряне. Тип старту: Ручний. Паливний бак: 25 л. Вага: 86 кг. Об'єм двигуна: 389 куб.см. Тип живлення: Бензин. Додатково: Обмотка генератора : Мідь 100%. Ступінь захисту: IP 23. Виробник: Forte. Країна походження: Китай. Гарантія: 1 рік. Тип: Генератори. Габарити: 695x530x570 мм. Кількість фаз: 1 (одна). Витрати палива: 0.55 л/кВт-година. Тактність двигуна: Чотирьохтактний. номінальна потужність: 5 кВт. максимальна потужність: 5.5 кВт. Наявність автоматики: Ні. Вихідна напруга: 220В. Частота: 50 Гц. Тип вихідного струму (напруги): Змінний струм. Тип перетворення: Пряме перетворення. Масляний бак: 1.1 л. Тривалість роботи: 11 год.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Максимальна потужність | 5.5 кВт |
| Номінальна потужність | 5 кВт |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 86 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Рівень шуму | 74 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Витрати палива | 0.55 л/кВт-година |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Габарити | 695x530x570 мм |
| Гарантія, міс | 1 рік |
| Гарантія | 1 рік |
| Додатково | Обмотка генератора : Мідь 100% |
| Країна походження | Китай |
| Кількість фаз | 1 (одна) |
| Масляний бак | 1.1 л |
| Наявність автоматики | Немає |
| Об'єм двигуна | 389 куб.см |
| Охолодження | Повітряне |
| Паливний бак | 25 л |
| Ступінь захисту | IP 23 |
| Тактність двигуна | Чотирьохтактний |
| Тип | Генератори |
| Тип вихідного струму (напруги) | Змінний струм |
| Тип живлення | Бензин |
| Тип перетворення | Пряме перетворення |
| Тип старту | Ручний |
| Тривалість роботи | 11 рік |
| Частота | 50 Гц Гц |
| Штрих код | 6905890222225 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22 800 ₴


