Штрих код: 4820187260303. Потужність: 7 Вт. Виробник: Works. Країна походження: Китай. Тип: Long-life лампа. Габарити: 82х45 мм. Колір: Матовий. робоча напруга: 220В / 50 Гц. Світловий потік: 580 Lm. Тип лампи: G45. Тип цоколя: E14. Температура світіння: 3000K. Клас енергоефективності: А+. Кут розсіювання: 180°. Тип драйвера: IC.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Work |
| Потужність | 7 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити | 82х45 мм |
| Клас енергоефективності | А + |
| Колір | Матовий |
| Країна походження | Китай |
| Кут розсіювання | 180° |
| Світловий потік | 580 Lm |
| Температура світіння | 3000K |
| Тип | Long-life лампа |
| Тип драйвера | IC |
| Тип лампи | G45 |
| Тип цоколя | E14 |
| Штрих код | 4820187260303 |
| Робоча напруга | 220 В / 50 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 49 ₴


