Штрих код: 6902017902060. Потужність: 7 Вт. Виробник: Works. Країна походження: Китай. Гарантія: 3 роки. Тип: Long-life лампа. Габарити: 37х100 мм. Колір: Білий. робоча напруга: 220В/50Гц. Світловий потік: 580 Лм. Тип лампи: C37. Тип цоколя: E14. Температура світіння: 3000К. Клас енергоефективності: А+. Годин роботи: 30 000. Кут розсіювання: 160°. Тип драйвера: IC.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Work |
| Потужність | 7 Вт |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 580 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити | 37х100 мм |
| Гарантія, міс | 3 роки |
| Гарантія | 3 роки |
| Годин роботи | 30 000 |
| Клас енергоефективності | А + |
| Колір | Білий |
| Країна походження | Китай |
| Кут розсіювання | 160° |
| Температура світіння | 3000 К |
| Тип | Long-life лампа |
| Тип драйвера | IC |
| Тип лампи | C37 |
| Тип цоколя | E14 |
| Штрих код | 6902017902060 |
| Робоча напруга | 220 В/50 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 49 ₴


