LED світильник WAL2036-7w (стельовий круглий прозорий, 6500К , холодний білий, 7W)(WORK'S)
189 ₴
- В наявності
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Штрих код: 6902017513952. Потужність: 7 Вт. Матеріал корпуса: Пластик + алюміній. Додатково: IC драйвер. Країна походження: Китай. робоча напруга: 185-265В. Висота: 46 мм. Діаметр: 90 мм. Світловий потік: 490 LM. Монтаж: Врізний. Температура світіння: 4000K. Кількість джерел світла: 1. Ресурс роботи: 50000 год. Індекс кольоропередачі: Ra > 80.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Work |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Потужність | 7 Вт |
| Тип світильника | Стельовий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс кольоропередачі | Ra > 80 |
| Висота | 46 мм мм |
| Висота, мм | 46 мм |
| Додатково | IC драйвер |
| Діаметр | 90 мм мм |
| Країна походження | Китай |
| Матеріал корпуса | Пластик + алюміній |
| Монтаж | Врізний |
| Ресурс роботи | 50000 рік |
| Світловий потік | 490 LM |
| Температура світіння | 4000K |
| Штрих код | 6902017513952 |
| Робоча напруга | 185-265В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 189 ₴


