LED світильник WAL2201-18w (стельовий круглий матовий, 6500К , холодний білий, 18W)(WORK'S)
159 ₴
- В наявності
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Штрих код: 6902016738554. Потужність: 18 Вт. Матеріал корпуса: Пластик. Додатково: IC драйвер. Країна походження: Китай. робоча напруга: 185-265В. Висота: 21 мм. Діаметр: 120 мм. Світловий потік: 1260 Lm. Монтаж: Врізний. Температура світіння: 6500K. Кількість джерел світла: 1. Ресурс роботи: 50000 год. Індекс кольоропередачі: Ra > 80.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Work |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Тип світильника | Врізний |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 21 мм |
| Діаметр | 120 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс кольоропередачі | Ra > 80 |
| Висота, мм | 21 мм |
| Додатково | IC драйвер |
| Країна походження | Китай |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Монтаж | Врізний |
| Потужність | 18 Вт кВт |
| Ресурс роботи | 50000 рік |
| Світловий потік | 1260 Lm |
| Температура світіння | 6500K |
| Штрих код | 6902016738554 |
| Робоча напруга | 185-265В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 159 ₴


