LED світильник WAL2086-18W (стельовий круглий матовий, 4000К , нейтральний білий, 18W) (WORK'S)
199 ₴
- В наявності
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Штрих код: 6902017158955. Потужність: 18 Вт. Матеріал корпуса: Пластик + алюміній. Додатково: IC драйвер. Країна походження: Китай. робоча напруга: 185-265В. Висота: 25 мм. Діаметр: 185 мм. Світловий потік: 1260 Lm. Монтаж: Врізний. Температура світіння: 4000K. Кількість джерел світла: 1. Ресурс роботи: 50000 год. Індекс кольоропередачі: Ra > 80.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Work |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Потужність | 18 Вт |
| Тип світильника | Стельовий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс кольоропередачі | Ra > 80 |
| Висота | 25 мм мм |
| Висота, мм | 25 мм |
| Додатково | IC драйвер |
| Діаметр | 185 мм мм |
| Країна походження | Китай |
| Матеріал корпуса | Пластик + алюміній |
| Монтаж | Врізний |
| Ресурс роботи | 50000 рік |
| Світловий потік | 1260 Lm |
| Температура світіння | 4000K |
| Штрих код | 6902017158955 |
| Робоча напруга | 185-265В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 199 ₴


