LED світильник - WFL-595-40W квадратний рамка (595x595х13MM)(WORK'S)
659 ₴
- В наявності
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Штрих код: 6902037468959. Потужність: 40 Вт. Матеріал корпуса: Алюміній + РС. Додатково: IC драйвер. Кількість в упаковці: 2. Країна походження: Китай. робоча напруга: 170-265В. Висота: 13 мм. Діаметр: 595 мм. Світловий потік: 3500 LM. Монтаж: Врізний. Температура світіння: 6500K. Кількість джерел світла: 1. Ресурс роботи: 25000 год. Індекс кольоропередачі: Ra > 80.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Work |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Потужність | 40 Вт |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Тип світильника | Врізний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс кольоропередачі | Ra > 80 |
| Висота | 13 мм мм |
| Висота, мм | 13 мм |
| Додатково | IC драйвер |
| Діаметр | 595 мм мм |
| Країна походження | Китай |
| Кількість в пакованні | 2 |
| Матеріал корпуса | Алюміній + РС |
| Монтаж | Врізний |
| Ресурс роботи | 25000 рік |
| Світловий потік | 3500 LM |
| Температура світіння | 6500K |
| Штрих код | 6902037468959 |
| Робоча напруга | 170-265В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 659 ₴


