Комплектація: - Газовий різак - Інструкція із застосування. Штрих код: 6902261212847. Особливості: Компактний розмірРобота у важкодоступних місцях. Потужність: 1300 Вт. Вага: 115 г. П'єзопідпал: Так. Матеріал виготовлення: Сталь, цинк, пластик. Виробник: X-Treme. Країна походження: Китай. Габарити: 170х50х70 мм. Витрати палива: 95 г/год. Макс. температура: 1300°C. Тип балона: Цанговий. Вид палива: Ізобутан 72% + пропан 22% + бутан 6%.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | X-Treme |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 115 г кг |
| Вид палива | Ізобутан 72% + пропан 22% + бутан 6% |
| Витрати палива | 95 г/рік |
| Габарити | 170х50х70 мм |
| Комплектація | - Газовий різак - Інструкція із застосування |
| Країна походження | Китай |
| Макс. температура | 1300°C |
| Матеріал виготовлення | Сталь, цинк, пластик |
| Особливості | Компактний розмірРобота у важкодоступних місцях |
| П'єзопідпал | Да |
| Потужність | 1300 Вт кВт |
| Тип балона | Цанговий |
| Штрих код | 6902261212847 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 269 ₴


