Колір: Блакитний. Максимальне навантаження: 60 кг. Кермо: Алюміній, З регулюванням висоти. Передні колеса: 120х40 мм. Задні колеса: 80х24 мм. Матеріал коліс: Поліуретан. Дека: Основа : нейлон, Дошка : PP пластик.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | X-Treme |
| Колір | Блакитний |
| Максимальне навантаження | 60 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дека | Основа: нейлон, Дошка: PP пластик |
| Задні колеса | 80х24 мм |
| Кермо | Алюміній, З регулюванням висоти |
| Матеріал коліс | Полиуретан |
| Передні колеса | 120х40 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 948 ₴


