Кількість швидкостей: 2. Тип двигуна: Электрический бесщеточный. Вага: 139 кг. Кількість швидкостей: 2. Тип двигуна: Електричний безщітковий. Довжина: 1860 мм. Колір: Сірий. Тип акумулятора: Тяговий свинцево-кислотний. Ємність акумулятора: 72 В/20 Аг. живлення: Акумулятор. Висота: 1070 мм. Країна виробництва: Китай. Номінальна потужність двигуна: 2500 Вт. Розміщення двигуна: Заднє. Час до повного заряду: 8 год. Розміщення акумулятора: На рамі. Рама: Трубчастий каркас. Гальма передні: Дискові. Гальма задні: Барабанні. Тип шин: Передня : 90/90-12, Задня : 100/80-12. максимальна швидкість: 75 км/год. Дистанція пробігу на одному заряді: 80 км. Максимальна вантажопідйомність: 150 кг. Номінальна кількість циклів зарядки: 700-800. Передня підвіска: Не регульована амортизаційна вилка. Задня підвіска: 2 амортизатори з пружинами.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | YADEA |
| Вага | 139 кг |
| Колір | Сірий |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Максимальна швидкість | 75 км/год |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 72 В/20 Аг |
| Висота | 1070 мм мм |
| Висота, мм | 1070 мм |
| Гальма задні | Барабанні |
| Гальма передні | Дискові |
| Дистанція пробігу на одному заряді | 80 км |
| Довжина: | 1860 мм мм |
| Довжина, мм | 1860 мм |
| Задня підвіска | 2 амортизатори з пружинами |
| Країна виробництва | Китай |
| Максимальна вантажність | 150 кг |
| Номінальна кількість циклів зарядки | 700-800 |
| Номінальна потужність двигуна | 2500 Вт |
| Передня підвіска | Не регульована амортизаційна вилка |
| Рама | Трубчастий каркас |
| Розміщення акумулятора | На рамі |
| Розміщення двигуна | Заднє |
| Тип акумулятора | Тяговий свинцево-кислотний |
| Тип двигуна | Електричний безщітковий |
| Тип шин | Передня : 90/90-12, Задня : 100/80-12 |
| Час до повного заряду | 8 років |
| Ширина, мм | 715 мм |
| Живлення | Акумулятор |
Інформація для замовлення
- Ціна: 73 899 ₴


