Велоскутер акумуляторний RZ500 червоний (+Акумулятор 12V20A 4шт) +задній багажник
36 455 ₴
- В наявності
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кількість швидкостей: 2. Вага: 60 кг. Кількість швидкостей: 2. Довжина: 1020 мм. Колір: Червоний. Ємність акумулятора: 48 В/20 Аг. Висота: 1680 мм. Країна виробництва: Китай. Номінальна потужність двигуна: 500 Вт. Розміщення двигуна: Заднє. Час до повного заряду: 8 год. Розміщення акумулятора: На рамі. Рама: Трубчастий каркас. Гальма передні: Барабанні. Гальма задні: Барабанні. Тип шин: Передня : 10x2.75, Задня : 10x2.75. максимальна швидкість: 35 км/год. Дистанція пробігу на одному заряді: 55 км. Максимальна вантажопідйомність: 100 кг. Номінальна кількість циклів зарядки: 700-800. Передня підвіска: Не регульована амортизаційна вилка.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Вага | 60 кг |
| Сумісність з моделлю | V20 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1680 мм |
| Довжина | 1020 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 48 В/20 Аг |
| Висота, мм | 1680 мм |
| Гальма задні | Барабанні |
| Гальма передні | Барабанні |
| Дистанція пробігу на одному заряді | 55 км |
| Довжина, мм | 1020 мм |
| Колір | Яскравий |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Максимальна вантажність | 100 кг |
| Номінальна кількість циклів зарядки | 700-800 |
| Номінальна потужність двигуна | 500 Вт |
| Передня підвіска | Не регульована амортизаційна вилка |
| Рама | Трубчастий каркас |
| Розміщення акумулятора | На рамі |
| Розміщення двигуна | Заднє |
| Тип шин | Передня : 10x2.75, Задня : 10x2.75 |
| Час до повного заряду | 8 років |
| Ширина, мм | 670 мм |
| Максимальна швидкість | 35 км/год |
Інформація для замовлення
- Ціна: 36 455 ₴


