Навіска - Косарка Роторна ремінна BM-02 (FORTE)
7 354 ₴
- В наявності
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Штрих код: 2000963773742. Вес в упаковке, кг: 27 кг.. Висота скошування: не більше 70 мм. Привід: ремень. Висота зрізу: 40-80 мм. Сумісність: Мотоблоки с водяным охлаждением. Ширина захоплення: 880мм. Комплектность: В комплекте с ремнем. Ширина обробки: 880 мм. Вага: 27 кг. Країна походження: Китай. Тип: Косарка. Довжина: 780 мм. Кількість оборотів: 1800–2400 об/хв. Висота: 810 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Тип | Косарка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 27 кг кг |
| Вага в пакованні, кг | 27 кг. |
| Висота | 810 мм мм |
| Висота зрізу | 40-80 мм |
| Висота скошування | не більше 70 мм |
| Висота, мм | 300 |
| Гарантія, міс | 12 |
| Довжина: | 780 мм мм |
| Довжина, мм | 600 |
| Комплектність | У комплекті з ременем |
| Країна походження | Китай |
| Кількість оборотів | 1800–2400 об/хв |
| Привод | ремінь |
| Сумісність | Мотоблоки з водяним охолодженням |
| Ширина захоплення | 880 мм |
| Ширина оброблення | 880 мм мм |
| Ширина, мм | 930 мм |
| Штрих код | 2000963773742 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 354 ₴


