Холодильник - GRW-138DD, (білий, двухк, верх мороз, 138см) (GRUNHELM)
8 769 ₴
- В наявності
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Описание характеристики: . Цвет изделия: белый. Штрих код: 6902018138017. вага, кг: 32кг. Дисплей: нет. Тип управління: механическое. Рівень шуму: 42 дБ. Габариты (ВхШхГ), см: 1370х480х530. Клас енергоспоживання: А+. Напруга: 220В. Генератор льда: нет. Климатический класс: N-ST (от +16 до +38 C). Количество компрессоров: 1. Количество секций в морозильной камере: 2. Мощность заморозки: 2 кг/24 ч. Загальний об'єм: 138 л. Полезный объем морозильной камеры: 45л. Полезный объем холодильной камеры: 93л. Система размораживания холодильной камеры: Defrost. Система разморозки No Frost (Frost Free): Defrost. Способ установки: отдельностоящий (соло). Тип холодильника: Холодильник двухкамерный. Хладагент: R600A. Дверные корзины: 3. Полки холодильной камеры (материал/кол-во): 3. Расположение морозильной камеры: верхнее. Вага: 32 кг. Конструкція: Верхня морозильна камера. Виробник: Grunhelm. Гарантія: 3 роки. Тип: Холодильник. Колір: Білий. Висота: 137 см. Глибина: 48 см. Кількість камер: Двокамерний. Потужність заморозки: 2 кг/24 год. Кількість секцій у морозильній камері: 2. Полиці холодильної камери: Скло, 3 шт.. Дверні кошики: 3. Контейнер для овочів: 1. Полиця для пляшок: В дверях. Витрата електроенергії: 0,514 кВт/г. Корисний об'єм морозильної камери: 45 л. Корисний об'єм холодильної камери: 93 л. Кліматичний клас: N. Холодоагент: R600a. Ширина вскмоктуючої насадки: 53 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Загальний об`єм | 138 л |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Кількість компресорів | 1 |
| Розташування морозильної камери | Верхнє |
| Тип управління | Механічне |
| Система розморожування No Frost (Frost Free) | No Frost |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 32 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Генератор льоду | Ні |
| Дисплей | Ні |
| Рівень шуму | 42 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 137 см мм |
| Висота, мм | 1 370 |
| Витрата електроенергії | 0,514 кВт/г |
| Габарити (ВхШхГ), см | 1370х480х530 |
| Гарантія, міс | 24 |
| Гарантія | 3 роки |
| Глибина | 48 см мм |
| Дверні кошики | 3 |
| Дверні кошики | 3 |
| Довжина, мм | 530 |
| Кліматичний клас | N |
| Кількість секцій у морозильній камері | 2 |
| Колір | Білий |
| Конструкція | Верхня морозильна камера |
| Контейнер для овочів | 1 |
| Корисний об'єм морозильної камери | 45 л |
| Корисний об'єм холодильної камери | 93 л |
| Кількість камер | Двокамерний |
| Кількість секцій у морозильній камері | 2 |
| Потужність заморожування | 2 кг/24 год |
| Напруга | 220 В |
| Корисний об'єм морозильної камери | 45л |
| Корисний об'єм холодильної камери | 93л |
| Полиця для пляшок | У дверях |
| Полиці холодильної камери | Скло, 3 шт. |
| Полиці холодильної камери (матеріал/кол-во) | 3 |
| Потужність заморозки | 2 кг/24 рік |
| Система розморожування холодильної камери | Defrost |
| Спосіб встановлення | окремішній (соло) |
| Тип | Холодильник |
| Тип холодильника | Холодильник двокамерний |
| Хладагент | R600A |
| Холодоагент | R600A |
| Цвет изделия | білий |
| Ширина вскмоктуючої насадки | 53 см |
| Ширина, мм | 53 см |
| Штрих код | 6902018138017 |
| Вага (кг) | 32 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 769 ₴


