Холодильник - GRW-143DD, (білий, двухк, верх мороз, 143см) (GRUNHELM)
9 079 ₴
- В наявності
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Описание характеристики: . Цвет изделия: белый. Штрих код: 6902018014335. вага, кг: 39 кг/43кг. Дисплей: нет. Тип управління: механическое. Рівень шуму: 40 дБ. Габариты (ВхШхГ), см: 1415х550х580. Клас енергоспоживання: А+. Генератор льда: нет. Климатический класс: ST. Количество компрессоров: 1. Количество секций в морозильной камере: 2. Мощность заморозки: 2 кг/ 24 ч. Загальний об'єм: 212 л. Полезный объем морозильной камеры: 41 л. Полезный объем холодильной камеры: 171 л. Система размораживания холодильной камеры: Defrost. Система разморозки No Frost (Frost Free): Defrost. Способ установки: отдельностоящий (соло). Тип холодильника: Холодильник двухкамерный. Хладагент: R600A. Дверные корзины: 3. Полки холодильной камеры (материал/кол-во): 2. Расположение морозильной камеры: верхнее. Вага: 40 кг. Конструкція: Верхня морозильна камера. Виробник: Grunhelm. Гарантія: 3 роки. Тип: Холодильник. Колір: Білий. Висота: 143 см. Глибина: 55 см. Кількість камер: Двокамерний. Потужність заморозки: 2 кг/24 год. Кількість секцій у морозильній камері: 2. Дверні кошики: 3. Контейнер для овочів: 1. Полиця для пляшок: В дверях. Корисний об'єм морозильної камери: 41 л. Корисний об'єм холодильної камери: 171 л. Кліматичний клас: N-ST (від +16 до +38 C). Холодоагент: R600a. Ширина вскмоктуючої насадки: 55 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Загальний об`єм | 212 л |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Кількість компресорів | 1 |
| Розташування морозильної камери | Верхнє |
| Тип управління | Механічне |
| Система розморожування No Frost (Frost Free) | No Frost |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 40 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Генератор льоду | Ні |
| Дисплей | Ні |
| Рівень шуму | 40 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 143 см мм |
| Висота, мм | 1 415 |
| Габарити (ВхШхГ), см | 1415х550х580 |
| Гарантія, міс | 24 |
| Гарантія | 3 роки |
| Глибина | 55 см мм |
| Дверні кошики | 3 |
| Дверні кошики | 3 |
| Довжина, мм | 580 |
| Кліматичний клас | N-ST (від +16 до +38 C) |
| Кількість секцій у морозильній камері | 2 |
| Колір | Білий |
| Конструкція | Верхня морозильна камера |
| Контейнер для овочів | 1 |
| Корисний об'єм морозильної камери | 41 л |
| Корисний об'єм холодильної камери | 171 л |
| Кількість камер | Двокамерний |
| Кількість секцій у морозильній камері | 2 |
| Потужність заморожування | 2 кг/24 год |
| Корисний об'єм морозильної камери | 41 л |
| Корисний об'єм холодильної камери | 171 л |
| Полиця для пляшок | У дверях |
| Полиці холодильної камери (матеріал/кол-во) | 2 |
| Потужність заморозки | 2 кг/24 рік |
| Система розморожування холодильної камери | Defrost |
| Спосіб встановлення | окремішній (соло) |
| Тип | Холодильник |
| Тип холодильника | Холодильник двокамерний |
| Хладагент | R600A |
| Холодоагент | R600A |
| Цвет изделия | білий |
| Ширина вскмоктуючої насадки | 55 см |
| Ширина, мм | 55 см |
| Штрих код | 6902018014335 |
| Вага (кг) | 39 кг/43кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 079 ₴


