Холодильник - BRH-S176M55-W (білий, двухк, ниж мороз, 176см) (GRUNHELM)
11 729 ₴
- В наявності
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Описание характеристики: . Загальний об'єм: 273 л. Полезный объем морозильной камеры: 68 л. Полезный объем холодильной камеры: 205 л. Виробник: Grunhelm. Гарантія: 3 роки. Тип: Холодильник. Висота: 176 см. Глибина: 58 см. Корисний об'єм морозильної камери: 68 л. Корисний об'єм холодильної камери: 205 л. Ширина вскмоктуючої насадки: 55 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Загальний об`єм | 273 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 176 см мм |
| Гарантія, міс | 3 роки |
| Гарантія | 3 роки |
| Глибина | 58 см мм |
| Корисний об'єм морозильної камери | 68 л |
| Корисний об'єм холодильної камери | 205 л |
| Корисний об'єм морозильної камери | 68 л |
| Корисний об'єм холодильної камери | 205 л |
| Тип | Холодильник |
| Ширина вскмоктуючої насадки | 55 см |
| Ширина, мм | 55 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 729 ₴


