Холодильник - BRH-N186М60-W,(білий, двухк.,нижн мороз, 186см) (GRUNHELM)
17 949 ₴
- В наявності
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Описание характеристики: . Штрих код: 6990001276280. Рівень шуму: 40 Дб. Загальний об'єм: 286 л. Вага: 58 кг. Конструкція: Нижня морозильна камера. Виробник: Grunhelm. Гарантія: 3 роки. Тип: Холодильник. Колір: Білий. Висота: 1860 мм. Глибина: 600 мм. Кількість камер: Двокамерний. Кількість секцій у морозильній камері: 3. Полиці холодильної камери: 4 шт. Контейнер для овочів: +. Корисний об'єм морозильної камери: 76 л. Корисний об'єм холодильної камери: 210 л. Кліматичний клас: N/ST. Автономний час роботи: 810 хв. Кількість полиць на дверях: 3 шт. Система охолодження: No-frost. Ширина вскмоктуючої насадки: 600 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Загальний об`єм | 286 л |
| Система розморожування No Frost (Frost Free) | No Frost |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 58 кг |
| Висота | 1860 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Рівень шуму | 40 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автономний час роботи | 810 хв |
| Гарантія | 3 роки |
| Кліматичний клас | N/ST |
| Колір | Білий |
| Конструкція | Нижня морозильна камера |
| Контейнер для овочів | + |
| Корисний об'єм морозильної камери | 76 л |
| Корисний об'єм холодильної камери | 210 л |
| Кількість камер | Двокамерний |
| Кількість полиць на дверях | 3 шт |
| Кількість секцій у морозильній камері | 3 |
| Полиці холодильної камери | 4 шт |
| Система охолодження | No-frost |
| Тип | Холодильник |
| Ширина вскмоктуючої насадки | 600 мм |
| Штрих код | 6990001276280 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 949 ₴


