Кухонна машина GKM0020, 1800 Вт, 6 швидкостей (GRUNHELM)
5 499 ₴
- В наявності
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплектація: Основний блок; Чаша з кришкою; К-подібна насадка; Насадка гак; Насадка віночок; Металева чаша; Блендер; М'ясорубка;. Штрих код: 6902020000203. Кількість швидкостей: 6. Напруга: 220В. Особливості: Імпульсний режим; Покриття антипалець; 3D планетарне змішування; Деталі можна мити в посудомийній машині; Гумові ніжки; Автовідключення при піднятті. Потужність: 1800 Вт. Тип двигуна: АС. Вага: 6.96 кг. Матеріал корпуса: Пластик. Насадки: Блендер;Крюк для замішування тіста; Віночок для замішування тіста; Віночок для збивання; М'ясорубка; Середня та велика решітка; Насадка кеббе;. Імпульсний режим: Так. Виробник: Grunhelm. Гарантія: 2 роки. Довжина кабеля: 1 м. Габарити: 556х306х346 мм. Колір: Білий. Реверс: Так. Країна виробник: Китай. Частота: 50-60 Гц. Об'єм чаші блендера: 1.5 л. Об'єм чаші: 5 л. Матеріал чаші: Нержавіюча сталь. Покриття "антипалець": Так.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість швидкостей | 6 |
| Матеріал чаші | Нержавіюча сталь |
| Об'єм чаші | 5 л |
| Тип приладу | Блендер |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Імпульсний режим | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6.96 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити | 556х306х346 мм |
| Гарантія | 2 роки |
| Довжина кабеля | 1 м |
| Колір | Білий |
| Комплектація | Основний блок; Чаша з кришкою; К-подібна насадка; Насадка гак; Насадка віночок; Металева чаша; Блендер; М'ясорубка; |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Напруга | 220 В |
| Насадки | Блендер;Крюк для замішування тіста; Віночок для замішування тіста; Віночок для збивання; М'ясорубка; Середня та велика решітка; Насадка кебе; |
| Об'єм чаші блендера | 1.5 л |
| Особливості | Імпульсний режим; Покриття антипалець; 3D планетарне змішування; Деталі можна мити в посудомийній машині; Гумові ніжки; Автовідключення при піднятті |
| Покриття "антипалець" | Да |
| Потужність | 1800 Вт кВт |
| Реверс | Да |
| Тип двигуна | АС |
| Частота | 50-60 Гц Гц |
| Штрих код | 6902020000203 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 499 ₴


