Кухонна машина GKM0019W, 1300-1500 Вт, 8 швидкостей, біла (GRUNHELM)
3 459 ₴
- В наявності
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Описание характеристики: . Комплектація: Основний блок; Насадка гак; Насадка віночок - 2 шт; Металева чаша;. Штрих код: . Кількість швидкостей: 8. Напруга: 220В. Потужність: 1500 Вт. Матеріал корпуса: ABS Пластик. Насадки: Гак для замішування тіста;. Виробник: Grunhelm. Гарантія: 2 роки. Довжина кабеля: 1 м. Колір: Білий. Країна виробник: Китай. Вага нетто: 3.2 кг. Вага брутто: 4.2 кг. Частота: 50-60 Гц. Об'єм чаші: 4.5 л. Матеріал чаші: Нержавіюча сталь. Габаритний розмір упаковки: 352х242х298 мм. • Розмір з підставкою: Віночок для збивання;.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість швидкостей | 8 |
| Матеріал чаші | Нержавіюча сталь |
| Об'єм чаші | 4.5 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 4.2 кг |
| Вага нетто | 3.2 кг |
| Габаритний розмір упаковки | 352х242х298 мм |
| Гарантія | 2 роки |
| Довжина кабеля | 1 м |
| Колір | Білий |
| Комплектація | Основний блок; Насадка гак; Насадка віночок - 2 шт; Металева чаша; |
| Матеріал корпуса | ABS пластик |
| Напруга | 220 В |
| Насадки | Гак для замішування тіста; |
| Потужність | 1500 Вт кВт |
| Частота | 50-60 Гц Гц |
| • Розмір з підставкою | Віночок для збивання; |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 459 ₴


