Кухонна машина GKM0016B, 1200-1500 Вт, (GRUNHELM)
4 689 ₴
- В наявності
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Описание характеристики: . Комплектація: Основний блок; Чаша з кришкою; К-подібна насадка; Насадка гак; Насадка віночок; Металева чаша; Блендер; М'ясорубка;. Штрих код: . Кількість швидкостей: 6. Напруга: 220В. Потужність: 1200 Вт. Матеріал корпуса: Пластик. Насадки: Блендер;. Виробник: Grunhelm. Гарантія: 2 роки. Довжина кабеля: 1 м. Колір: Чорний. Реверс: Так. Країна виробник: Китай. Вага нетто: 6.15 кг. Вага брутто: 7.10 кг. Частота: 50-60 Гц. Об'єм чаші блендера: 0.8 л. Об'єм чаші: 4 л. Матеріал чаші: Нержавіюча сталь. Габаритний розмір упаковки: 500х275х340 мм. габаритні розміри: 425х216х482 мм. Покриття "антипалець": Так. • Розмір з підставкою: Середня та велика решітка;.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість швидкостей | 6 |
| Матеріал чаші | Нержавіюча сталь |
| Об'єм чаші | 4 л |
| Тип приладу | Блендер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 7.10 кг |
| Вага нетто | 6.15 кг |
| Габаритний розмір упаковки | 500х275х340 мм |
| Гарантія | 2 роки |
| Довжина кабеля | 1 м |
| Колір | Чорний |
| Комплектація | Основний блок; Чаша з кришкою; К-подібна насадка; Насадка гак; Насадка віночок; Металева чаша; Блендер; М'ясорубка; |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Напруга | 220 В |
| Насадки | Блендер; |
| Об'єм чаші блендера | 0.8 л |
| Покриття "антипалець" | Да |
| Потужність | 1200 Вт кВт |
| Реверс | Да |
| Частота | 50-60 Гц Гц |
| Габаритні розміри | 425х216х482 мм |
| • Розмір з підставкою | Середня та велика решітка; |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 689 ₴


