Крапельна кавоварка GDC06, 600Вт 0.6л (GRUNHELM)
649 ₴
- В наявності
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Описание характеристики: . Комплектація: Капельная кофеварка
Многоразовый фильтр
Инструкция. Цвет изделия: Черный. Штрих код: 6902018006002. Дисплей: Нет. Тип управління: Механічний. Напруга: 220 - 240 В. Особливості: Антикапельный механизм Многоразовый фильтр. Потужність: 600 Вт. Тип двигуна: Капельная. Вага: 1.3 кг. Длина кабеля, м: 0.75. Потужність, Вт: 600. Матеріал корпуса: Скло/пластик. Сфера використання: Для дома. Вес брутто, кг: 1.3. Додаткові функції:
Функция поддержания температуры. Емкость для молока: Нет. Контейнер для засыпания молотого кофе: Есть. Приготовление капучино: Нет. Резервуар для воды, мл: 600. Тип используемого кофе: Молотый. Виробник: Grunhelm. Гарантія: 1 рік. Тип: Кавоварка. Довжина кабеля: 0.75 м. Об `єм: 0.6 л. Колір: Чорний. Частота: 50 Гц. Індикатор рівня води: +. Тип кавоварки: Крапельна. Протикапельна система: +. Плита автопідігріву: +.
Многоразовый фильтр
Инструкция. Цвет изделия: Черный. Штрих код: 6902018006002. Дисплей: Нет. Тип управління: Механічний. Напруга: 220 - 240 В. Особливості: Антикапельный механизм Многоразовый фильтр. Потужність: 600 Вт. Тип двигуна: Капельная. Вага: 1.3 кг. Длина кабеля, м: 0.75. Потужність, Вт: 600. Матеріал корпуса: Скло/пластик. Сфера використання: Для дома. Вес брутто, кг: 1.3. Додаткові функції:
Функция поддержания температуры. Емкость для молока: Нет. Контейнер для засыпания молотого кофе: Есть. Приготовление капучино: Нет. Резервуар для воды, мл: 600. Тип используемого кофе: Молотый. Виробник: Grunhelm. Гарантія: 1 рік. Тип: Кавоварка. Довжина кабеля: 0.75 м. Об `єм: 0.6 л. Колір: Чорний. Частота: 50 Гц. Індикатор рівня води: +. Тип кавоварки: Крапельна. Протикапельна система: +. Плита автопідігріву: +.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Тип використовуваної кави | Мелений |
| Тип кавоварки | Крапельна |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.3 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Дисплей | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикатор рівня води | + |
| Вага брутто, кг | 1.3 |
| Висота, мм | 265 |
| Гарантія, міс | 24 |
| Гарантія | 1 рік |
| Довжина кабелю, м | 0.75 |
| Довжина кабеля | 0.75 м |
| Довжина, мм | 220 |
| Додаткові функції | <br/>Функція підтримки температури |
| Ємність для молока | Немає |
| Колір | Чорний |
| Комплектація | Крапельна кавоварка <br/>Менногоразовий фільтр <br/>Інструкція |
| Контейнер для засинання меленої кави | Да |
| Матеріал корпуса | Скло/пластик |
| Напруга | 220 - 240 В |
| Об `єм | 0.6 л |
| Особливості | Антикрапельний механізм Багаторазовий фільтр |
| Плита автопідігріву | + |
| Потужність | 600 Вт кВт |
| Потужність, Вт | 600 |
| Приготування капучино | Немає |
| Протикапельна система | + |
| Резервуар для води, мл | 600 |
| Сфера використання | Для дому |
| Тип | Кавоварка |
| Тип двигуна | Крапельна |
| Тип керування | Механічний |
| Цвет изделия | Чорний |
| Частота | 50 Гц Гц |
| Ширина, мм | 165 |
| Штрих код | 6902018006002 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 649 ₴


