Блендер стаціонарний - EBS-1252TGS, 1200 Вт, 3 швидкості (GRUNHELM)
2 649 ₴
- В наявності
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Описание характеристики: . Комплектація: Мірний стакан; Моторний блок; Чаша блендера з блоком ножів; Чаша з нержавіючої сталі з кришкою; Інструкція;. Штрих код: 6902020012527. Кількість швидкостей: 3. Потужність: 1200 Вт. Вага: Вага: 4.950 кг. Подрібнювач: Так. Кількість швидкостей: 3. Матеріал ніжки блендера: Нержавіюча сталь. Виробник: Grunhelm. Країна походження: Китай. Гарантія: 1 рік. Довжина кабеля: 1 м. Габарити: 355х320х216 мм. Об'єм чаші блендера: 1.5 л.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | Вага: 4.950 кг кг |
| Габарити | 355х320х216 мм |
| Гарантія, міс | 1 рік |
| Гарантія | 1 рік |
| Довжина кабеля | 1 м |
| Комплектація | Мірний стакан; Моторний блок; Чаша блендера з блоком ножів; Чаша з нержавіючої сталі з кришкою; Інструкція; |
| Країна походження | Китай |
| Матеріал ніжки блендера | Нержавіюча сталь |
| Об'єм чаші блендера | 1.5 л |
| Подрібнювач | Да |
| Потужність | 1200 Вт кВт |
| Штрих код | 6902020012527 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 649 ₴


