Блендерний набір - EBS-600SS, 600 Вт, 2 швидкості (GRUNHELM)
1 079 ₴
- В наявності
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Описание характеристики: . Комплектація: - Занурювальний блендер - Мірний стакан з кришкою - Насадка віночок - Чаша подрібнювача 500 мл - Інструкція - Гарантійний талон. Цвет изделия: Белый/Серый. Штрих код: 6902016600004. Вес в упаковке, кг: 1.35. Кількість швидкостей: 2. Потужність: 600 Вт. Тип двигуна:
Погружной. Вага: 1.35 кг. Длина кабеля, м: 1. Емкость мини-измельчителя: 500. Емкость стакана: 600. Подрібнювач: Так. Кількість швидкостей: 2. Матеріал ніжки блендера: Нержавіюча сталь. Потужність, Вт: 600. Страна-производитель товара: Китай. Виробник: Grunhelm. Країна походження: Китай. Гарантія: 2 роки. Кількість оборотів: 15000 об/хв. Довжина кабеля: 1 м. Габарити: 228х127х240 мм. Напруга мережі: 220-240В. Частота струму: 50-60 Гц. Об'єм чаші блендера: 0.6 л. Віночок для збивання: Так.
Погружной. Вага: 1.35 кг. Длина кабеля, м: 1. Емкость мини-измельчителя: 500. Емкость стакана: 600. Подрібнювач: Так. Кількість швидкостей: 2. Матеріал ніжки блендера: Нержавіюча сталь. Потужність, Вт: 600. Страна-производитель товара: Китай. Виробник: Grunhelm. Країна походження: Китай. Гарантія: 2 роки. Кількість оборотів: 15000 об/хв. Довжина кабеля: 1 м. Габарити: 228х127х240 мм. Напруга мережі: 220-240В. Частота струму: 50-60 Гц. Об'єм чаші блендера: 0.6 л. Віночок для збивання: Так.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.35 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні, кг | 1.35 |
| Висота, мм | 240 |
| Віночок для збивання | Да |
| Габарити | 228х127х240 мм |
| Гарантія, міс | 24 |
| Гарантія | 2 роки |
| Довжина кабелю, м | 1 |
| Довжина кабеля | 1 м |
| Довжина, мм | 127 |
| Місткість мініподрібнювача | 500 |
| Місткість склянки | 600 |
| Комплектація | - Занурювальний блендер - Мірний стакан з кришкою - Насадка віночок - Чаша подрібнювача 500 мл - Інструкція - Гарантійний талон |
| Країна походження | Китай |
| Кількість оборотів | 15000 об/хв |
| Матеріал ніжки блендера | Нержавіюча сталь |
| Напруга мережі | 220-240В |
| Об'єм чаші блендера | 0.6 л |
| Подрібнювач | Да |
| Потужність | 600 Вт кВт |
| Потужність, Вт | 600 |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип двигуна | <br/>Заглибний |
| Цвет изделия | Білий/Сірий |
| Частота тока | 50-60 Гц Гц |
| Ширина, мм | 228 |
| Штрих код | 6902016600004 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 079 ₴


