Ваги торгові - GSC-050 (макс-50кг) (GRUNHELM)
1 595 ₴
- В наявності
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Описание характеристики: . Комплектація: ВагиАкумуляторКабель знімнийІнструкція. Управління: Кнопкове. Штрих код: 6902011000502. Вага: 3.5 кг. Виробник: Grunhelm. Країна походження: Китай. Гарантія: 2 роки. Тип: Торгові. Габарити: 480мм*345мм*375мм. Колір: різнокольоровий. Вид: Настільні. Максимальна вага: 50 кг. Індикатор навантаження: Так.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикатор навантаження | Да |
| Тип | Настільні |
| Габарити | 480 мм*345 мм*375 мм |
| Гарантія, міс | 2 роки |
| Гарантія | 2 роки |
| Колір | Різнокольоровий |
| Комплектація | ВагиАкумуляторКабель знімнийІнструкція |
| Країна походження | Китай |
| Максимальна вага | 50 кг |
| Тип | Торгові |
| Керування | Кнопкове |
| Штрих код | 6902011000502 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 595 ₴


