Ваги кухонні - KES-045UB (чорні, прямокутні, макс-5кг) (GRUNHELM)
569 ₴
- В наявності
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Описание характеристики: . Комплектація: Інструкція;. Управління: Сенсорне. Штрих код: 6902023000453. Потужність: 3.7 В. Вага: 0.42 кг. Автовідключення: Так. Матеріал виготовлення: Загартоване скло, ABS. Тип живлення: Акумулятор. Виробник: Grunhelm. Країна походження: Китай. Гарантія: 1 рік. Тип: Кухонні. Габарити: 16 х 22 х 2 см. Колір: Чорний. Тип акумулятора: Li-ion. Одиниці виміру: г/кг/фунт. Максимальна вага: 5 кг. Ціна ділення: 1 г. Індикатор низького заряду батареї: Так. Індикатор навантаження: Так. Розмір екрану: 4.5 х 2 см. Заряджання: порт USB/Type-C. • Розмір з підставкою: Упаковка;.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Колір | Чорний |
| Максимальна вага | 5 кг |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.42 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикатор навантаження | Да |
| Індикатор низького заряду батареї | Да |
| Автовимкнення | Да |
| Габарити | 16 х 22 х 2 см |
| Гарантія | 1 рік |
| Заряджання | порт USB/Type-C |
| Комплектація | Інструкція; |
| Країна походження | Китай |
| Матеріал виготовлення | Загартоване скло, ABS |
| Одиниці виміру | г/кг/фунт |
| Потужність | 3.7 В кВт |
| Розмір екрану | 4.5 х 2 см |
| Тип | Кухонні |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Керування | Сенсорне |
| Ціна ділення | 1 г |
| Штрих код | 6902023000453 |
| • Розмір з підставкою | Паковання; |
Інформація для замовлення
- Ціна: 569 ₴


