Мікрохвильова піч - 20MX701-W (біла) 20л, 700 Вт, мех. (GRUNHELM)
3 034 ₴
- В наявності
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис характеристики:. Комплектацезія: Мікрохвильовка Інструкція Поворотний стіл. Колір виробу: білий. Штрих код: 6902018207010. Тип управління: Механічне. Об'єм, л: 20. Особливості: Блокування роботи за відчинених дверцят
Освітлення. Спосіб встановлення: окремішня. Потужність: 800 Вт. Тип двигуна: соло. Вага брутто, кг: 9.34. Внутрішнє покриття камери: емаль. Діаметр поворотного стола, см: 24.5. Кількість рівнів потужності: 6. Потужність НВЧ: 800. Тип відчинення дверцят: ручкою. Функції та спеціальні програми: Приготування Розігрівання Розморожування. Колір корпусу: Білий. Напруга мережі: 220-240 В. Висота: 245 мм. Глибина: 329 мм. Об'єм: 20 л. Розморожування: Так. Частота струму, Гц: 50/60 Гц. Мікрохвильова частота: 2450 Гц. Таймер роботи: 30 хв. Діаметр поворотного столу: 24.5 см. Ширина вскмоктуючої насадки: 446.
Освітлення. Спосіб встановлення: окремішня. Потужність: 800 Вт. Тип двигуна: соло. Вага брутто, кг: 9.34. Внутрішнє покриття камери: емаль. Діаметр поворотного стола, см: 24.5. Кількість рівнів потужності: 6. Потужність НВЧ: 800. Тип відчинення дверцят: ручкою. Функції та спеціальні програми: Приготування Розігрівання Розморожування. Колір корпусу: Білий. Напруга мережі: 220-240 В. Висота: 245 мм. Глибина: 329 мм. Об'єм: 20 л. Розморожування: Так. Частота струму, Гц: 50/60 Гц. Мікрохвильова частота: 2450 Гц. Таймер роботи: 30 хв. Діаметр поворотного столу: 24.5 см. Ширина вскмоктуючої насадки: 446.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Кількість рівнів потужності | 6 |
| Колір корпусу | Білий |
| Об`єм | 20 л |
| Тип управління | Механічне |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 245 мм |
| Глибина | 329 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто, кг | 9.34 |
| Висота, мм | 248 |
| Внутрішнє покриття камери | эмаль |
| Гарантія, міс | 24 |
| Діаметр поворотного стола, см | 24.5 |
| Довжина, мм | 369 |
| Діаметр поворотного столу | 24.5 см |
| Комплектація | Мікрохвильовка Інструкція Поворотний стіл |
| Потужність НВЧ | 800 |
| Мікрохвильова частота | 2450 Гц |
| Напруга мережі | 220-240 В |
| Об'єм, л | 20 |
| Особливості | Блокування роботи за відчинених дверцят<br/>Освітлення |
| Потужність | 800 Вт кВт |
| Розморожування | Да |
| Спосіб встановлення | окремішня |
| Таймер роботи | 30 хв |
| Тип двигуна | соло |
| Тип відчинення дверцят | ручкою |
| Функції та спеціальні програми | Приготування Розігрів Розморожування |
| Цвет изделия | білий |
| Частота струму, Гц | 50/60 Гц |
| Ширина вскмоктуючої насадки | 446 |
| Ширина, мм | 466 |
| Штрих код | 6902018207010 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 034 ₴


