Описание характеристики: . Комплектація: - Міксер- Віночки 2 шт- Гаки для тесту 2 шт - Інструкція- Гарантійний талон. Цвет изделия: розовый/белый. Штрих код: 6902018006187. вага, кг: 0.67. Кількість швидкостей: 5. Потужність: 200 Вт. Тип двигуна: Ручной. Вага: 0.63 кг. Кількість швидкостей: 5. Потужність, Вт: 200. додаткові характеристики: 2 венчика для взбивания
2 крюка для замешивания теста
Кнопка освобождения насадок. Матеріал корпуса: нержавіюча сталь та пластик. Насадки: для збивання, для замісу тіста. Імпульсний режим: -. Материал корпуса миксера: Пластик. Виробник: Grunhelm. Країна походження: Китай. Гарантія: 1 рік. Тип: Ручний. Габарити: 186 х 76 х 154 мм. Колір: Рожевий. Довжина мережевого шнура: 1 м. Турборіжим: Так.
2 крюка для замешивания теста
Кнопка освобождения насадок. Матеріал корпуса: нержавіюча сталь та пластик. Насадки: для збивання, для замісу тіста. Імпульсний режим: -. Материал корпуса миксера: Пластик. Виробник: Grunhelm. Країна походження: Китай. Гарантія: 1 рік. Тип: Ручний. Габарити: 186 х 76 х 154 мм. Колір: Рожевий. Довжина мережевого шнура: 1 м. Турборіжим: Так.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Кількість швидкостей | 5 |
| Тип міксера | Ручний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.63 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 1 м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Імпульсний режим | - |
| Висота, мм | 186 |
| Габарити | 186 х 76 х 154 мм |
| Гарантія, міс | 24 |
| Гарантія | 1 рік |
| Довжина, мм | 154 |
| Колір | Рожевий |
| Комплектація | - Міксер- Віночки 2 шт- Гаки для тесту 2 шт - Інструкція- Гарантійний талон |
| Країна походження | Китай |
| Матеріал корпусу міксера | Пластик |
| Матеріал корпуса | нержавіюча сталь та пластик |
| Насадки | для збивання, для замісу тіста |
| Потужність | 200 Вт кВт |
| Потужність, Вт | 200 |
| Тип | Ручний |
| Тип двигуна | Ручний |
| Турборіжим | Да |
| Цвет изделия | рожевий/білий |
| Ширина, мм | 76 |
| Штрих код | 6902018006187 |
| Вага (кг) | 0.67 |
| Додаткові характеристики | 2 віночки для збивання<br/>2 гаки для замішування тіста<br/>Кнопка звільнення насадок |
Інформація для замовлення
- Ціна: 461 ₴


