Комплектація: - Міксер- Віночки 2 шт- Гаки для тесту 2 шт - Інструкція- Гарантійний талон. Цвет изделия: белый/серый. Штрих код: 6902017006171. вага, кг: 0.8. Кількість швидкостей: 2. Потужність: 300 Вт. Тип двигуна: Ручной. Вага: Вага: 0.73 кг. Кількість швидкостей: 2. Потужність, Вт: 300. додаткові характеристики: 2 венчика для взбивания
2 крюка для замешивания теста
Кнопка освобождения насадок. Матеріал корпуса: Пластик. Насадки: Віночок / Гаки для тесту. Імпульсний режим: -. Материал корпуса миксера: Пластик. Виробник: Grunhelm. Країна походження: Китай. Гарантія: 1 рік. Тип: Ручний. Габарити: 186х76х154 мм. Колір: Білий Сірий. Довжина мережевого шнура: 1 м. Кнопка від'єднання насадок: Так.
2 крюка для замешивания теста
Кнопка освобождения насадок. Матеріал корпуса: Пластик. Насадки: Віночок / Гаки для тесту. Імпульсний режим: -. Материал корпуса миксера: Пластик. Виробник: Grunhelm. Країна походження: Китай. Гарантія: 1 рік. Тип: Ручний. Габарити: 186х76х154 мм. Колір: Білий Сірий. Довжина мережевого шнура: 1 м. Кнопка від'єднання насадок: Так.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Тип міксера | Ручний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 1 м |
| Кнопка від'єднання насадок | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Імпульсний режим | - |
| Вага | Вага: 0.73 кг кг |
| Висота, мм | 186 |
| Габарити | 186х76х154 мм |
| Гарантія, міс | 24 |
| Гарантія | 1 рік |
| Довжина, мм | 154 |
| Колір | Білий Сірий |
| Комплектація | - Міксер- Віночки 2 шт- Гаки для тесту 2 шт - Інструкція- Гарантійний талон |
| Країна походження | Китай |
| Матеріал корпусу міксера | Пластик |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Насадки | Віночок / Гаки для тесту |
| Потужність | 300 Вт кВт |
| Потужність, Вт | 300 |
| Тип | Ручний |
| Тип двигуна | Ручний |
| Цвет изделия | білий/сірий |
| Ширина, мм | 76 |
| Штрих код | 6902017006171 |
| Вага (кг) | 0.8 |
| Додаткові характеристики | 2 віночки для збивання<br/>2 гаки для замішування тіста<br/>Кнопка звільнення насадок |
Інформація для замовлення
- Ціна: 549 ₴


